wersja mobilna
Online: 256 Sobota, 2017.12.16
Złóż ofertę

INEE Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 1
44-189 Wilcza (woj. śląskie)

tel. 32 235 45 60

www: http://www.inee.pl
E-mail: info@inee.pl

Kategorie Firmy - INEE Sp. z o.o.

Inne »
Wizyt: 1971
INEE Preferowanym Dystrybutorem Kepware w Polsce!
Dodano: 2017-10-09 10:14:05
Z początkiem 2017 roku firma INEE Sp. z o.o. otrzymała tytuł Preferowany Dystrybutor Kepware.

Firma Kepware® (grupa PTC) to amerykański producent oprogramowania dla przemysłu. Sztandarowy produkt firmy to znakomity serwer OPC UA/DA o nazwie KEPServerEX - światowy nr 1 na rynku. Swoją pozycję KEPServerEX zawdzięcza głównie ogromnej ilości obsługiwanych protokołów (ponad 160), ale nie mniej istotne są intuicyjny i dopracowany interfejs oraz bardzo wysoka stabilność i niezawodność działania.

Z firmą Kepware współpracujemy już od wielu lat, ale pod koniec ubiegłego roku producent zdecydował o konieczności wyboru preferowanego dystrybutora. Po rozmowach i porównaniu naszych wyników z konkurencją otrzymaliśmy tytuł "Preferowany Dystrybutor Kepware". Dziękujemy wszystkim klientom, którzy zakupili u nas oprogramowanie Kepware i zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia z archiwizacji i raportowania danych z produkcji oparte na komunikacji OPC, gdzie wykorzystywany jest właśnie KEPServerEX - zakładka "Kalendarium" oraz http://inee.pl/szkolenia

Wszelkie osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z publikacjami, związanymi z komunikacją OPC i powiązanymi:

http://inee.pl/o-firmie/publikacje